YUKARI
Hakkımızda 
Hakkımızda 


trendruum.com, Becem Dayanıklı Tüketim Malları Mobilya İnşat Turizm ve otelcilik Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından Uluslararası Telif haklarına Sahip Güçlü Yatırımlar ile kurulan bir e-ticaret şirketidir. Becem Dayanıklı Tüketim Malları Mobilya İnşat Turizm ve otelcilik Sanayi ve Ticaret A.Ş, 20 yılı aşkın tecrübesi ile Mobilya, İnşaat,  Ev Dekorasyon Elektrikli Ev Aletleri ve Yaşam Alanları Mimari projelerde yatırımları bulunmaktadır.

E-ticaret sektöründe geniş kapsamlı ve inovatif projeler ışığında hayata geçirilen ve Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden birisi olmayı hedefleyen trendruum.com ile, kazan-kazan sistemi sayesinde herkesin iyi kazançlar elde etmesi planlanmaktadır.


Türkiye’nin En Güvenilir Alışveriş Sitesi trendruum.com

trendruum.com, vizyon çatısı altında bulunan güçlü iletişim yeteneği sayesinde müşterileri ile arasında güven bağını organik olarak oluşturmaktadır. trendruum.com bünyesinde bulunan her tedarikçi veya işletme mağaza açamaz, satış yapamaz bir çok kriterler göz önünde bulundurulur, müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. E-ticaret sektöründe yeterliliğini ispatlayan ve güvenilir işletmelerin mağaza açmasına satış yapmasına onay verilir. Bu noktada trendruum.com, müşteriler ile satıcılar arasında köprü görevi görerek, e-ticareti güvenilir kılmaktadır.

trendruum.com’da yapılacak olan alışverişlerde BDDK onaylı ödeme sistemi kullanılmaktadır. Böylece hem müşterilerin ödemeleri, hem de satıcıların alacakları devlet güvencesi altındadır.


trendruum.com’un Yenilikçi Projeleri

trendruum.com sadece ticarette değil, sosyal sorumluluk alanında da üzerine düşen görevleri yerine getirmeyi hedeflemektedir. Projelerini hayata geçirirken topluma öncülük etme bilinci ile hareket edecektir.
 

Sosyal sorumluluk üzerine geliştirmeye devam ettiğimiz projelerimizde, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile olan bağlarımızı güçlendirecek projelere daima imza atacağız.

Doğru ve etkili yönetilen reklam ve pazarlama faaliyetleri sayesinde; mağazaların ürünlerini kolaylıkla yayınlayıp, yüksek trafik erişimine sahip olmalarına olanak sağlayarak, yıllık 1 milyar TL’lik bir ticaret hacmi yaratılması hedeflenmektedir.

 

Güncel İnovasyonu İle trendruum.com

Son yıllarda alışveriş alışkanlıkları değişti ve alışverişler artık internet ortamına taşınmaya başladı. Haliyle bu durum alışveriş alışkanlıklarınızı hızlı ve güvenli olması gerekmekte. Artık ev ve yaşam ürünlerinden moda ürünlerine, gıda ve temizlik ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar hemen hemen her şeyi internet üzerinden sipariş etmeye başladık. Bu durum bir yandan vakit ve emek bakımından tasarruf etmeyi sağlarken, bir yandan da farklı ürünler arasında karşılaştırma imkânı sunar. Aynı zamanda pek çok fiyat avantajından ve kampanyadan yararlanma şansı elde edersiniz. Farklı ürün gruplarında yer alan ürünleri bir arada bulabileceğiniz mağazaları gezerek vakit kaybetmenize engel olur. Yani bir yandan elektronik eşya ihtiyaçlarınızı karşılarken, bir yandan 

da moda veya mobilya ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Siz de ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz trendruum.com ile keyifli ve konforlu bir alışveriş deneyimine sahip olursunuz. 
 

Misyonumuz

Güçlü bir iletişim ile müşterilerimiz arasında güven bağı oluşturmak; yenilikçi ve teknoloji odaklı kurumsal yapımızla en çok tercih edilen e-ticaret platformu olmaktır.
 

Vizyonumuz

Sektörün öncülüğünü yapan saygın ve güvenilir bir e-ticaret platformu olmak öncelikli hedefimizdir.
Her bütçe ve her kesim için tek adres olarak öne çıkmayı planlayan trendruum.com, sizlerin destekleri ile ülkemizin sayılı yerli yatırımları arasında yerini alacaktır. Buna inanıyor ve bunun için çalışıyoruz.
Bizlerle birlikte en iyisine ulaşabilirsiniz. Fikirlerinizi, önerilerinizi ve sorunlarınızı bizlere iletişim bölümünden iletebilir birebir destek alabilirsiniz.
Çıkmış olduğumuz bu yolda bize inanan ve bizimle birlikte yol alan başta müşterilerimiz olmak üzere, mağazalarımız ve tüm paydaşlarımıza teşekkürü borç biliriz.

 

trendruum.com Ailesi.

 

İletişim
Adres:  Maslak Mah. Bilim Sk. Sun Plaza No:5 K:13 
Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0850 242 11 44
E-Posta: [email protected]