YUKARI
  • Aynı Gün Kargo
  • En iyi fiyat garantisi
Awox Sparklıng Kahve Makinesi Krom
Awox Sparklıng Kahve Makinesi Krom
  • Marka: Awox
  • Stok Kodu: 4337
Yorumlar (0)
  • 500,00
STOKTA VAR
  • Favori Ürünlerinize Ekleyin
  • Fiyatı düşünce haber ver

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Awox Sparklıng Kahve Makinesi Krom

 

Hayatı kolaylaştıran ürünler, geçmişten bugüne pek çok yaşam alanında yer alır. Kahve severlerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan Awox Sparkling kahve makinesi, alışık olduğunuz lezzeti pratik bir şekilde hazırlamanıza imkan sunar. Şık ve ergonomik tasarım çizgisi ile üretilen Awox Türk kahvesi makinesi, mutfak dekorasyonuna uyum sağlar. Aynı zamanda kullanışlı alanlar oluşturmanıza yardımcı olur. 400 ml su kapasitesi ile ortalama 4 fincana kadar tadı damağınızda kalan Türk kahvesini pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Kısa sürede servise hazır hale gelen kahveler, sevdiklerinizle birlikte keyifli sohbetlerinize eşlik eder. Bir seferde 4 fincana kadar hazırlayabileceğiniz köpüklü kahveleri, sesli ikaz özelliği sayesinde başında beklemeden kolay bir şekilde pişirebilirsiniz. Tek cezveli otomatik Awox Sprakling modelinde bulunan aşırı ısınma emniyeti, istenmeyen güvenlik sorunlarını ortadan kaldırmanız bakımından avantaj sunar. Bu sayede cihazın donanımını koruyabilir, aynı zamanda güvenli bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Modern ve şık tasarımı ile her mutfağa uyum sağlayan Awox Sparkling kahve makinesi mat krom indirim fırsatıyla da kullanıcıları memnun edebilir. Bu indirimleri takip ederek ürünü satın alabilir ve hoş sohbetlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Her Evin İhtiyacı Awox Sparkling Kahve Makinesi Özellikleri

 

• 400 ml su kapasitesine sahip olan ürün, 4 fincana kadar Türk kahvesini geleneksel lezzete uygun şekilde kısa sürede hazırlamanıza yardımcı olur.

• Awox Sparkling Türk kahvesi makinesi, otomatik kapanma özelliği sayesinde olası taşmaların önüne geçer. Bu sayede kahveleri başında beklemenize gerek kalmadan güvenle pratik şekilde hazırlayabilirsiniz.

• Cihazın iç ve dış yüzeyinde kullanılan sert plastik, zaman içerisinde oluşan çizilme ve yıpranmaları minimuma indirebilir. Bu durum sayesinde kullanım şekline bağlı olarak cihaz ömrünü uzatabilirsiniz.

• Ürün modelinde bulunan su bitme emniyeti sayesinde lezzetli kahveleri güvenli bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

• Dilediğiniz zaman tek tuşla çalıştırabileceğiniz kahve makinesini, mutfak tezgahında her kullanımdan sonra prizden çıkarmaya ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz.

 

Keyifli Sohbetler için Awox Sparkling Kahve Makinesi Seçimi

Evlerin vazgeçilmezi haline gelen kahve makinesi, sunulan ürün çeşitliliği ile beğeni toplar. Her ihtiyaca uygun ürünü bulmayı kolaylaştıran geniş ürün yelpazesi, kimi zaman kafanızı karıştırabilir. Bu sebeple Türk kahvesi makinesi seçiminde öncelikle cihaz modelinin sahip olduğu su haznesi kapasitesini göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu sayede makineyle tek seferde hazırlayabileceğiniz fincan sayısına uygun özellikteki ürünü kolayca bulabilirsiniz. Dilerseniz pek çok kişininin ürün hakkındaki deneyimlerinin yer aldığı Awox Sparkling kahve makinesi mat krom yorumları bölümünden de yardım alabilirsiniz. Özellikle de tercih edeceğiniz kahve makinesindeki özellikleri belirledikten sonra diğer ürün kullanıcılarının yorumları, seçim noktasında işinizi kolaylaştırabilir. Örneğin çekirdek aileler için minimal tasarımı sayesinde yerden tasarruf imkanı sunan Awox Sparkling kahve makinesi mat krom tavsiye edilebilir. Tek bir cezveyle 4 kişilik Türk kahvesi ihtiyacını karşılayabileceğiniz ürün modeli ile gün boyu aralıksız sohbetlerin keyfini sürebilirsiniz. Sıcak su ihtiyacınızı ise geniş kapasiteli Avox su ısıtıcı ile her an kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Kahve makinelerinde bulunan temel işlevlerin yanı sıra markanın ürün modelinde karşınıza çıkan ek özellikler konforunuzu arttırabilir. Cihazda bulunan damlama emniyeti sayesinde su deposunun aşırı dolmasından kaynaklı taşma yaşanması durumunda otomatik olarak kapanır. Bu durumda, kahve makinesinin zararlı durumlardan ve oluşabilecek hasarlardan korunması amaçlanır. Aşırı ısınma emniyeti, damlama önleme, sesli ikaz ve daha pek çok ekstra özellik sayesinde kahvelerinizi kolayca hazırlayabilirsiniz.

 

Avantajlı Awox Sparkling Kahve Makinesi Mat Krom Fiyatları

Küçük ev aletleri kategorisinde yer alan Türk kahve makinesi, geleneksel lezzeti pratik bir şekilde hazırlamanıza imkan sunar. Her ihtiyaca hitap eden özellikteki Awox kahve makinesi modeli uygun fiyat aralıklarında beğeninize sunulur. Türk kahvesi makinesi seçimi yaparken karşınıza çıkan fiyat farklılıklarının sebebini merak edebilirsiniz. Awox Sparkling kahve makinesi mat krom fiyatları üzerinde etkili çeşitli faktörler bulunur. Cihaz üretiminde kullanılan materyal, su kapasitesi ve sunduğu ek özellikler gibi parametreler, fiyat belirlenirken göz önünde bulundurulur. Zengin donanım özellikleri ile sizler için yüksek işlevsellik sunan makine, uygun fiyat avantajıyla bütçenizi sarsmaz. Kaliteden ödün vermeden imal edilen cihaz sayesinde hem satın alırken, hem de uzun yıllar kullanım imkanı ile bütçeden tasarruf elde edebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte yaptığınız keyifli sohbetlere eşlik eden kahve lezzeti sonrasında ise cezveyi pratik bir şekilde yıkayarak bir sonraki kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Genellikle elde yıkama yaparak temizlemenin önerildiği kahve makinesi için yoğun ağartıcı içeren deterjanlardan, kimyasallardan kaçınmanız da pek çok açıdan önem taşır. Kimyasal temizleyiciler kullanmanın sakıncalarından biri makineyi elde yıkayarak temizleyeceğiniz için yoğun içerikleri arındırmanın zor olmasıdır. Bir diğer önemli durum ise makineye zarar vererek, kullanım ömrünü kısaltma ihtimalinin bulunmasıdır. Tüm bu noktalara dikkat ederek kullandığınız Awox Türk kahvesi makinesi ile tadı damağınızda kalan kahve lezzetini kesintisiz yaşayabilirsiniz.

 

Awox Sparkling Kahve Makinesi için Fincan Kapasitesi Nedir?

Awox Sparkling kahve makinesi 400 ml su kapasitesi ile ortalama 4 fincana kadar Türk kahvesini hazırlamanız için tasarlanır. Bununla birlikte tek seferde hazırlayabileceğiniz kahve porsiyonu, tercih ettiğiniz kahve fincanı ölçüsüne göre değişiklik gösterebilir. Bu sebeple kullandığınız kahve ve şeker ölçüsünü kahve fincanıyla orantılı bir şekilde eklemeniz, geleneksel lezzeti yakalamanız bakımından önemlidir.

 

Awox Sparkling Kahve Makinesi Nasıl Temizlenir?

Awox kahve makinesinin sahip olduğu fazla detaylardan uzak sade tasarımı ile ergonomik kullanım amaçlanır. Her yönüyle pratik kullanım sunan kahve makinesini, cezveyi yuvadan çıkarıp temizleyebilirsiniz. Bunun için elde yıkama yapmanız, cezvenin alt yüzeyinde bulunan rezistansın işlevini korumak açısından önemlidir. Makinenin dışını ise, belirli aralıklarla nemli bir bez yardımıyla silerek tekrar kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

 

Awox Sparkling Kahve Makinesi Kaç W Enerji Tüketir?

Zamansız tasarımı ve mat krom renk tonunun modernliği ile harmanlanan kahve makinesi, minimum enerji tüketimine ihtiyaç duyabilir. Geleneksel Türk kahvesi lezzetini kısa sürede hazır hale getiren makine, 500 W gücünde çalışır. Bununla birlikte cihaz kullanımıyla tüketilen enerji, kahve makinesi kullanım sıklığına ve alışkanlığına göre değişiklik gösterebilir.

 

Awox Sparkling Kahve Makinesi Nasıl Kullanılır?

Awox Sparkling kahve makinesi kullanımı pratik bir ürün olarak beğeniye sunulur. Bununla birlikte kahve makinesini çalıştırmadan önce hazırlamak istediğiniz Türk kahvesi adedini belirlemeniz gerekir. Ardından hazneye Türk kahvesi adedine uygun su, kahve miktarı ve tercihe göre şekeri ilave ettikten sonra cezveyi makine gözüne yerleştirebilirsiniz. Son olarak makineden çıkan sesli ikazın ardından kahveyi eşit olacak şekilde fincanlara bölüştürerek servis edebilirsiniz.